دسته بندی نشده

تامین تاسیسات پروژه‌های عمرانی بر عهده شرکت‌های زیرساختی است

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، عباس حلوایی‌زاده در جلسه بررسی پروژه‌های عمرانی شهرداری قم با اشاره به تلاش برای اتمام سطح صفر پروژه تونل غدیر، اظهار کرد: مقابل مجتمع ناشران کارگاه فعال است تا محدودیت تردد برطرف شود. وی افزود: مسیر رفت تمام شده و مسیر برگشت به دلیل مسائل مرتبط با تأمین برق …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، عباس حلوایی‌زاده در جلسه بررسی پروژه‌های عمرانی شهرداری قم با اشاره به تلاش برای اتمام سطح صفر پروژه تونل غدیر، اظهار کرد: مقابل مجتمع ناشران کارگاه فعال است تا محدودیت تردد برطرف شود.

وی افزود: مسیر رفت تمام شده و مسیر برگشت به دلیل مسائل مرتبط با تأمین برق در تابستان دچار وقفه شده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با اشاره به فعال بودن چندین اکیپ دیواره‌سازی در تونل غدیر به صورت همزمان، خاطرنشان کرد: با وجود گرمای هوا و دیگر مشکلات، تحت هیچ شرایطی پروژه حتی یک روز تعطیل نشده است.

حلوایی‌زاده به امتداد تونل غدیر تا محدوده خیابان بیگدلی در فاز پنجم عمار یاسر اشاره و خاطرنشان کرد: تملک پروژه فاز پنجم عمار یاسر تا خیابان رسالت به اتمام رسیده، یک سوم مسیر جدول‌گذاری شده است و مشغول زیرسازی سطح هستیم.

وی با اشاره به اهمیت روشنایی و تأمین برق در این پروژه، تصریح کرد: طبق قانون درآمدهای پایدار شرکت‌های زیرساختی باید سهم خود را در این زمینه ایفا کنند، اما شرکت توزیع نیروی برق بر این باور است که برای تأمین روشنایی پروژه اعتبارات لازم را ندارد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم گفت: درخواست کردیم تا طرح زیرساخت‌های این محدوده برای ما ارسال شود تا پروژه معطل مشکلات اینچنینی نماند، در این پروژه باید شبکه روشنایی جدید احداث و تیرهای قدیمی برق در خیابان بیگدلی و ممتاز جمع‌ آوری شود.

به گزارش سرمایه ایرانی، فاز پنج عمار یاسر پروژه‌ای است که حدود نیم قرن نیمه تمام رها شده بود و با رسیدن به مراحل پایانی می‌تواند نقش اساسی در کاهش ترافیک هسته مرکزی شهر قم داشته باشد.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!