پترو پالایش

تأمین ۱۰۰ درصدی مواد شیمیایی در پالایشگاه‌های پارس جنوبی برای ورود به فصل سرد

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،، محمدشفیع موذنی در این باره گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در ماه‌های گذشته و برگزاری نشست‌های پرشمار کارگروه مواد شیمیایی با حضور رؤسای مهندسی فرآیند پالایشگاه‌ها و گروه خرید مواد شیمیایی نیاز مواد شیمیایی پالایشگاه‌ها کامل فراهم شده است. وی تصریح کرد: مهم‌ترین نیازمندی‌های مواد شیمیایی پالایشگاه‌های مجتمع گاز پارس …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،، محمدشفیع موذنی در این باره گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در ماه‌های گذشته و برگزاری نشست‌های پرشمار کارگروه مواد شیمیایی با حضور رؤسای مهندسی فرآیند پالایشگاه‌ها و گروه خرید مواد شیمیایی نیاز مواد شیمیایی پالایشگاه‌ها کامل فراهم شده است.

وی تصریح کرد: مهم‌ترین نیازمندی‌های مواد شیمیایی پالایشگاه‌های مجتمع گاز پارس جنوبی محصول شیمیایی آنتی‌فوم، آمین، مولکولارسیو، کربن فعال و… است که خوشبختانه به‌صورت ۱۰۰ درصدی تأمین شده و با آمادگی کامل به استقبال روزهای سرد سال خواهیم رفت. 

رئیس کارگروه مواد شیمیایی مجتمع گاز پارس جنوبی افزود: موجودی مواد شیمیایی در انبار مرکزی مجتمع  به‌صورت کامل فراهم است و در این باره نیازسنجی برای تأمین مواد شیمیایی سال آینده نیز انجام شده و حجم نیاز پالایشگاه‌های سیزده‌گانه در آینده نزدیک دریافت و نگهداری می‌شود.

موذنی اظهار کرد: در کمیته مواد شیمیایی مجتمع درباره معادل‌یابی مواد شیمیایی خارجی نیز طرح و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده و تاکنون بخش مهمی از این مواد شیمیایی از سوی شرکت‌های توانمند داخلی ساخته و آزمون شده و به تأیید نهایی رسیده است.منبع خبر : شانا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!