دسته بندی نشده

بسیجیان از تمامیت اعتقادی، اقتصادی و فرهنگی کشور صیانت می‌کنند

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر کرج، عمار ایزدیار اظهار کرد: خدمت‌رسانی به شهروندان در اولویت قرار دارد و در هر مسئولیتی که قرار داریم باید مشکلات را برطرف کنیم. وی افزود: شهروندان سرمایه اصلی انقلاب اسلامی هستند و مسئولان در هر لباسی باید با تمام وجود برای …

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر کرج، عمار ایزدیار اظهار کرد: خدمت‌رسانی به شهروندان در اولویت قرار دارد و در هر مسئولیتی که قرار داریم باید مشکلات را برطرف کنیم.

وی افزود: شهروندان سرمایه اصلی انقلاب اسلامی هستند و مسئولان در هر لباسی باید با تمام وجود برای خدمت به آن‌ها کوتاهی نکنند.

سخنگو و نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج افزود: یکی از وظایف مهم نهادهای واسط اجتماعی، آماده کردن شهروندان برای پذیرش نقش اقتصادی جدید خود و ورود به عرصه اقتصادی کشور بوده که بسیج یکی از مهم‌ترین و کارآمدترین این نهادهای اجتماعی است و در دوران‌های مختلف انقلاب، کارایی خود را ثابت کرده است.

وی ادامه داد: بسیجیان در قالب پایگاه‌های مردمی از بدو انقلاب تاکنون با همراهی کامل شهروندان به عنوان نهادی برخواسته از دل جامعه برای رفع بحران‌ها و مشکلات تلاش کرده و در این راه از تمامیت اعتقادی، اقتصادی و فرهنگی این سرزمین صیانت کرده‌اند.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!