اخبار اقتصادیاقتصاد کلان

بزرگ‌ترین مزایده الکترونیکی سازمان اموال تملیکی برگزار می‌شود

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل صداوسیما، صاحب حجتی با بیان اینکه این مزایده از امروز دوشنبه دوازدهم تا یکشنبه هجدهم دی‌ماه برگزار می‌شود، اظهار کرد: ارزش کالاهای ارائه شده حدود هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است. وی افزود: کالاهایی همچون ماشین‌آلات راهسازی، تأسیسات پالایشگاهی، لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی و مواد صنعتی در این …

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل صداوسیما، صاحب حجتی با بیان اینکه این مزایده از امروز دوشنبه دوازدهم تا یکشنبه هجدهم دی‌ماه برگزار می‌شود، اظهار کرد: ارزش کالاهای ارائه شده حدود هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است.

وی افزود: کالاهایی همچون ماشین‌آلات راهسازی، تأسیسات پالایشگاهی، لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی و مواد صنعتی در این مزایده عرضه می‌شود.

قائم‌مقام سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی کشور خاطرنشان کرد: در این مزایده حدود ۴۷۰ کیلوگرم زعفران هم عرضه خواهد شد.

حجتی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و دفترخانه‌های اسناد رسمی، پس از دریافت امضای الکترونیک (توکن) نسبت به رؤیت لیست کالاها و ارائه پیشنهاد قیمت از طریق سامانه‌های اینترنتی به آدرس‌های الکترونیکی www.tamliki.ir و www.setadiran.ir اقدام کنند.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!