دسته بندی نشده

برگزاری دومین مرحله از حراج‌های حضوری سازمان اموال تملیکی

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، این حراج روز شنبه ۲۸ خرداد ماه در مرکز همایش های دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران واقع در خیابان کارگر شمالی، بالاتر از تقاطع جلال آل احمد، بین خیابان ۱۵ و ۱۶ از ساعت ۱۰ صبح برگزار می‌شود.   متقاضیان شرکت در این …


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، این حراج روز شنبه ۲۸ خرداد ماه در مرکز همایش های دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران واقع در خیابان کارگر شمالی، بالاتر از تقاطع جلال آل احمد، بین خیابان ۱۵ و ۱۶ از ساعت ۱۰ صبح برگزار می‌شود.

  متقاضیان شرکت در این حراج می‌توانند از ساعت ۸ صبح امروز  تا ساعت ۱۴ روز پنجشنبه مورخ ۲۶ خردادماه جهت بازدید از کالاهای مطرح در مزایده به انبارهای اموال تملیکی سراسر کشور مراجعه کنند.

 متقاضیان می توانند جهت اطلاع از فهرست کالاهای مطرح در مزایده حضوری ( حراج ) و شرایط عمومی فروش و رویت شماره تلفن و آدرس مدیریت های استانی به نشانی www.tamliki.ir مراجعه نمایند. 

متقاضیان در صورت تمایل به ارائه انتقاد ، پیشنهاد و یا شکایت می توانند با سیستم ارتباط گویای سازمان به شماره تلفن ۲۷۶۵۲۱۹۸-۰۲۱ تماس حاصل کنند.
 


منبع

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!