اخبار اقتصادی و صنعتیاقتصاد کلان

برنامه‌ریزی برای تسریع واگذاری زمین در روستاها

به گزارش سرمایه ایرانی، مهرداد بذرپاش در نشست شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، اظهار کرد: نظام فنی ساخت و ساز روستایی نیازمند تعریف سازوکاری جدید در تعامل با نظام مهندسی است، بنابراین ضرورت دارد یک مبحث جدید در مقررات ملی و کنترل ساختمان برای این موضوع تدوین شود. وی افزود: برای تسریع ساخت و …

به گزارش سرمایه ایرانی، مهرداد بذرپاش در نشست شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، اظهار کرد: نظام فنی ساخت و ساز روستایی نیازمند تعریف سازوکاری جدید در تعامل با نظام مهندسی است، بنابراین ضرورت دارد یک مبحث جدید در مقررات ملی و کنترل ساختمان برای این موضوع تدوین شود.

وی افزود: برای تسریع ساخت و ساز، می‌بایست هماهنگی حداکثری بین ادارات کل استانی بنیاد مسکن و ادارات کل راه و شهرسازی صورت گیرد تا شاهد افزایش ساخت و ساز و تعامل مؤثر بین آنها باشیم.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در شهرهای زیر ۵۰ هزار نفر جمعیت، تأمین زمین و آماده‌سازی برای اجرای پروژه نهضت ملی به بنیاد مسکن واگذار شده است، تصریح کرد: وزارت راه و شهرسازی آمادگی دارد تا نقش بیشتری را به بنیاد مسکن برای اجرای پروژه نهضت ملی مسکن واگذار کند.

منبع: ایرنا

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!