دسته بندی نشده

برخی مسئولان پاسخگوی مطالبات شوراها نیستند

به گزارش سرمایه ایرانی، عبدالعلی کریمی در نشستی که با حضور مسئولان محلی به منظور بررسی مشکلات شوراهای شهرستان در دفتر نماینده دزفول برگزار شد، خواستار توجه ویژه برای رفع مشکلات شوراهای شهرستان شد و اظهار کرد: بی‌توجهی به روستاها مشکلات امروز را در شهرهای اقماری دزفول به‌وجود آورده است. وی با بیان اینکه تلاش …

به گزارش سرمایه ایرانی، عبدالعلی کریمی در نشستی که با حضور مسئولان محلی به منظور بررسی مشکلات شوراهای شهرستان در دفتر نماینده دزفول برگزار شد، خواستار توجه ویژه برای رفع مشکلات شوراهای شهرستان شد و اظهار کرد: بی‌توجهی به روستاها مشکلات امروز را در شهرهای اقماری دزفول به‌وجود آورده است.

وی با بیان اینکه تلاش شوراهای اسلامی شهر و روستا برای پویایی و زنده نگه‌داشتن شهرها و روستاها است و مسئولان نیز باید به این امر واقف باشند، ادامه داد: حمایت نکردن مسئولان شهرستان از شوراها مشکلاتی ایجاد کرده است.

رئیس شورای اسلامی شهرستان دزفول اظهار امیدواری کرد: با مشارکت مسئولان و اجرای اقدامات لازم در حمایت از شوراها، دهیاری‌ها و شهرداری‌ها شاهد تحول جدی و اساسی در حوزه شهری و روستایی در آینده باشیم.

وی خواستار ارتباط متقابل مسئولان با شوراها شد و اظهار کرد: بدون همکاری و تعامل مردم، توسعه‌ای رخ نمی‌دهد که می‌طلبد مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش سرمایه ایرانی، نمایندگان شوراهای شهرستان دزفول مشکلات و درخواست‌های حوزه خود را در جلسه دفتر نماینده مردم دزفول در مجلس با حضور رئیس بیمه تأمین اجتماعی، مدیر آموزش‌وپرورش، رئیس علوم پزشکی و رئیس بیمه روستایی و عشایری مطرح کردند.

منبع: ایرنا

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!