اخبار اقتصادی و صنعتیاقتصاد کلان

باید با تلاش بیشتر وضعیت بهتری را برای شهرستان جرقویه رقم بزنیم

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، مهران زینلیان امروز _چهارشنبه نوزدهم بهمن ماه_ در افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرستان جرقویه در دهه فجر، اظهار کرد: برای شهرستان جرقویه سال‌های گذشته اقداماتی باید انجام می‌شد که صورت نگرفت و به همین علت کاستی‌هایی وجود دارد، اما مدیران دلسوز و منابع معدنی این شهرستان افق‌های روشنی برای همه …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، مهران زینلیان امروز _چهارشنبه نوزدهم بهمن ماه_ در افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرستان جرقویه در دهه فجر، اظهار کرد: برای شهرستان جرقویه سال‌های گذشته اقداماتی باید انجام می‌شد که صورت نگرفت و به همین علت کاستی‌هایی وجود دارد، اما مدیران دلسوز و منابع معدنی این شهرستان افق‌های روشنی برای همه ایجاد کرده است که با کار و تلاش بیشتر بتوانیم وضعیت بهتری را برای شهرستان جرقویه رقم بزنیم.

وی ادامه داد: در جلسه شورای معادن استان مصوبه‌ای در خصوص تعلق یک درصد فروش صنایع معدنی و معادن که ظرفیت قانونی آن تاکنون مسکوت مانده بود، مطرح شد و با رایزنی و تلاش مسئولان به تصویب رسید تا بتوانیم شاهد تحولی در مناطق شهرستان‌های شرقی که معادن و صنایع خوبی در آنها وجود دارد، باشیم. این موضوع به توسعه زیرساخت‌های شهرستان‌ها کمک می‌کند.

معاون عمرانی استانداری اصفهان افزود: جا دارد از عزیزانی که برای توسعه زیرساخت‌ها در خود شهرستان‌های شرقی اصفهان تلاش می‌کنند، قدردانی کنم. طی چند روز گذشته بیش از ۷۰۰ پروژه عمرانی قابل توجه با بیش از روزی ۱۴ هزار میلیارد تومان داشتیم. امیدواریم این اقدامات کمک کند تا وضعیت بهتری در آینده داشته باشیم، اگرچه با تلاش دوستان امیدوارم به زودی پروژه‌های بزرگ‌تری در شهرستان‌ها به ویژه شهرستان جرقویه داشته باشیم.

زینلیان تصریح کرد: شهرستان جرقویه یکی از شهرستان منحصر به فرد است که پتانسیل خوبی در منابع انسانی دارد. امیدوارم با مصوبات و پشتیبانی‌ها در خدمت عزیزان باشیم و فضای بهتری را برای مردم عزیزمان در نظر بگیریم.

شایان ذکر است ۵۳ پروژه عمرانی، ورزشی، فرهنگی، خدماتی با اعتباری بالغ بر ۷۸۷,۸۷۱ میلیون ریال در ایام الله دهه مبارک فجر در سطح شهرستان جرقویه افتتاح و کلنگ زنی شد.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!