دسته بندی نشده

بافت فرسوده محله فرحزاد متحول می‌شود

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، سیداحمد علوی امروز _سه‌شنبه بیست‌وسوم اسفند_ در یکصدوسی‌وششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران اظهار کرد: در دوره فعلی شورای اسلامی شهر تهران ما دو شعار «توسعه حمل‌ونقل عمومی» و «بازسازی بافت فرسوده» داشتیم. وی افزود: برای توسعه حمل‌ونقل عمومی گام‌های بلندی برداشته شده است و در جلسات قبل …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، سیداحمد علوی امروز _سه‌شنبه بیست‌وسوم اسفند_ در یکصدوسی‌وششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران اظهار کرد: در دوره فعلی شورای اسلامی شهر تهران ما دو شعار «توسعه حمل‌ونقل عمومی» و «بازسازی بافت فرسوده» داشتیم.

وی افزود: برای توسعه حمل‌ونقل عمومی گام‌های بلندی برداشته شده است و در جلسات قبل مصوباتی نیز در این باره داشتیم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به موضوع بافت فرسوده گفت: مدیریت شهری این کلان‌شهر برای نوسازی بافت فرسوده فعلی اقدامات بسیار خوبی در محله‌های نفرآباد، کرمان و شوش انجام داده است و برای محله فرحزاد نیز اقداماتی در دستور کار قرار داده است و این منطقه در آینده نزدیک متحول خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در محله اسلام‌آباد سکونت بسیاری از خانوار غیرقانونی نیست، زیرا بخشی از املاک سند دارد اما برای بعضی دیگر که سند ندارد، باید به وظیفه خود عمل کنیم.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!