دسته بندی نشده

بازگشت سکه به کانال ۱۵ میلیون تومان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی به نقل از صدا وسیما امروز پنجشنبه (۱۹ آبان ماه) هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار تهران یک میلیون و ۴۵۵ هزار تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۵ میلیون و ۸۹۹ هزار تومان فروخته شد. در سبزه میدان هر قطعه سکه طرح قدیم …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی به نقل از صدا وسیما امروز پنجشنبه (۱۹ آبان ماه) هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار تهران یک میلیون و ۴۵۵ هزار تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۵ میلیون و ۸۹۹ هزار تومان فروخته شد.

در سبزه میدان هر قطعه سکه طرح قدیم ۱۴ میلیون و ۹۴۵ هزار تومان، نیم سکه ۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان دادوستد می‌شود.

هر مثقال طلا امروز در بازار تهران ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان بود و اونس طلا هم در بازارهای جهانی به ۱۷۰۷ دلار رسید.

خریدار در بازار نیست / ادامه ریزش قیمت‌ها تا دوشنبه

محمد کشتی‌آرای کارشناس بازار طلا در ارتباط با وضعیت فعلی بازار گفت: امروز خریدار در بازار نیست؛ تقاضا نداریم و معاملات با احتیاط انجام می‌شود.

وی با تأکید براینکه ادامه واگذاری اوراق سکه بانک مرکزی می‌تواند موجب کاهش بیشتر قیمت‌ها در بازار شود، تصریح کرد: حباب سکه با ۲۰۰ هزار تومان کاهش نسبت به دیروز به یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است.

کشتی آرای با تأکید براینکه حباب طلا صفر شده است، گفت: حباب سکه در روزهای آینده و همزمان با کاهش بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و ارز بازهم کاهش خواهد داشت.

این فعال بازار طلا و سکه ضمن پیش‌بینی وضعیت قیمت‌ها در روزهای آینده تصریح کرد: قیمت‌ها در بازار طلا و سکه تا دوشنبه کاهشی خواهد بود. با بازگشایی بازارهای جهانی نوساناتی معمولاً در بازار خواهیم داشت.

منبع خبر : خبرگزاری مهر

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!