صنعت و تجارت

بازگشت خودرو تاریخی هیوندای لرزه بر تن رقبا می‌اندازد!/ عکس

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،امیرمسعو عابدین هیوندای VISION ۷۴ برای گرامیداشت هیوندای پونی کوپه ۱۹۷۴ معرفی شده است. نسخه اولیه خودروی پونی به عنوان اولین محصول سفارشی هیوندای و به دست طراح مشهور، جیوجیارو، در سال ۱۹۷۰ معرفی شد که هیوندای از عهده ساخت آن برنیامد و این پروژه روی کاغذ باقی ماند. ویژن …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،امیرمسعو عابدین هیوندای VISION ۷۴ برای گرامیداشت هیوندای پونی کوپه ۱۹۷۴ معرفی شده است.

نسخه اولیه خودروی پونی به عنوان اولین محصول سفارشی هیوندای و به دست طراح مشهور، جیوجیارو، در سال ۱۹۷۰ معرفی شد که هیوندای از عهده ساخت آن برنیامد و این پروژه روی کاغذ باقی ماند.

ویژن ۷۴ به جای پیشرانه برقی،از قوای محرکه سلول سوختی هیدروژن بهره می‌برد.در عقب این خودرو دو پیشرانه برقی تعبیه شده است که در مجموع بیش از ۶۷۰ اسب بخار قدرت دارند و در کنار این دو پیشرانه،یک باتری ۶۲ کیلووات ساعتی و همچنین قوای هیدروژنی ۹۵ کیلوواتی قرار گرفته است.

بازگشت خودرو تاریخی هیوندای لرزه بر تن رقبا می‌اندازد!/ عکس

مشخص نیست چه تغییراتی قرار است برای نسخه نهایی این خودرو اعمال شود.به احتمال زیاد برخی از قسمت‌ها مثل اسپویلر عقب و برخی ورودی و خروجی‌های هوا دچار تغییر شوند.

امیدواریم برای قسمت پیشرانه تغییرات زیادی را در جهت کاهش قدرت در نظر نگیرند تا تهدیدی برای رقبای خود باشد.خبر نهایی و جزئیات تولید ویژن ۷۴ به زودی در مراسم پونی دی اعلام خواهد شد.

بازگشت خودرو تاریخی هیوندای لرزه بر تن رقبا می‌اندازد!/ عکس

منبع خبر خبر آنلاین

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!