اخبار اجتماعیاستان ها

اهتزاز پرچم عزای حضرت علی(ع) در شهر بندرعباس

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری بندرعباس، مهدی نوبانی ضمن تسلیت ایام شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع)، اظهار کرد: همزمان با فرارسیدن ایام سوگواری شهادت امیرالمومنین (ع)، پرچم بوستان ساحلی غدیر و پنجه علی تعویض و پرچم علوی نصب شد. وی افزود: در سالروز شهادت امیرالمؤمنین علی (ع) پرچم …

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری بندرعباس، مهدی نوبانی ضمن تسلیت ایام شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع)، اظهار کرد: همزمان با فرارسیدن ایام سوگواری شهادت امیرالمومنین (ع)، پرچم بوستان ساحلی غدیر و پنجه علی تعویض و پرچم علوی نصب شد.

وی افزود: در سالروز شهادت امیرالمؤمنین علی (ع) پرچم عزای آن حضرت را برافراشته می‌کنیم و برای حرکت در مسیر سیره نورانی و مبارک امام علی (ع) عهد و پیمان می‌بندیم.

شهردار بندرعباس خاطرنشان کرد: حضرت امیرالمؤمنین (ع) چراغ هدایت جویندگان معانی حقیقی و انسانیت بوده است و خواهد ماند، این موجب افتخار است که به راه و روش آن حضرت تعلق داریم و پرچم صلح، محبت و مدارا را میان خود برافراشته می‌کنیم.

نوبانی تصریح کرد: همچنین شهرداری اقدام به نصب بنرها، پرچم‌های عزاداری، سیاهپوش کردن میدان‌ها و بلوارهای سطح شهر کرده است.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!