اخبار اقتصادی و صنعتیاقتصاد کلان

انتقاد نماینده مجلس از قیمت بلیط اتوبوس

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، مهدی طغیانی امروز _یکشنبه بیست‌ونهم مردادماه_ در صحن علنی مجلس، اظهار کرد: وضعیت حمل و نقل شهری اسفناک است. در گذشته با داد و فریاد به دنبال مسافر بودند در صورتی که امروز پیدا کردن بلیت اتوبوس نیازمند آشنا و راهنما است. وی افزود: وزارت راه و شهرسازی و …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، مهدی طغیانی امروز _یکشنبه بیست‌ونهم مردادماه_ در صحن علنی مجلس، اظهار کرد: وضعیت حمل و نقل شهری اسفناک است. در گذشته با داد و فریاد به دنبال مسافر بودند در صورتی که امروز پیدا کردن بلیت اتوبوس نیازمند آشنا و راهنما است.

وی افزود: وزارت راه و شهرسازی و سازمان تنظیم بازار با سیستم حمل‌ونقل مسافری بین شهری چه کردند که اکنون وضعیت اینگونه شده است.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: چرا هزینه تمام شده واقعی در تعرفه گذاری‌ ها در نظر گرفته نمی‌شود؟ قیمت گذاری دستوری کل این بخش را زمین گیرکرده است.

طغیانی ادامه داد: در آستانه اربعین قرار داریم و علاوه بر حمل و نقل مسافری معمول در کشور باید مسافران و زائران ابا عبدالله حسین (ع) نیز جابه‌جا شوند اما با کدام ناوگان؟ چه زمانی قرار است این موضوع حل و فصل شود؟

وی گفت: بارها به جناب دکتر مخبر نامه نوشتم و فقط ایشان به آقای بذرپاش (وزیر راه و شهر سازی) ارجاع می‌دهند و در واقع هیچ اقدام جدی در زمینه رفع مشکل ناوگان حمل و نقل انجام نمی‌شود، در صورتی که مردم از مجلس انتظار دارند، زیرا حمل و نقل مسافری کشور زمین گیر است.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!