بورس و بازارهای مالی

انتظار افزایش تقاضای بورس در هفته سوم اسفند ۱۴۰۱

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، به نقل از خبرنگار مهر، علی فراقی کارشناس بازار سرمایه درباره وضعیت این هفته معاملات بورس به مهر گفت: این هفته انتظار می‌رود تقاضا نسبت به عرضه افزایش یابد این نکته در معاملات چهارشنبه هفته گذشته بورس نیز مشهود بود. علی فراقی ادامه داد: این هفته مقاومت یک میلیون …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، به نقل از خبرنگار مهر، علی فراقی کارشناس بازار سرمایه درباره وضعیت این هفته معاملات بورس به مهر گفت: این هفته انتظار می‌رود تقاضا نسبت به عرضه افزایش یابد این نکته در معاملات چهارشنبه هفته گذشته بورس نیز مشهود بود.

علی فراقی ادامه داد: این هفته مقاومت یک میلیون و ۹۰۰ تا ۲ میلیون واحد برای شاخص کل بورس بسیار مهم بوده و در صورت عبور از این ناحیه مقاومتی شاهد تقاضای بسیار بالا برای عبور شاخص کل از ناحیه ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار واحد خواهیم بود.

این کارشناس بازار سرمایه افزود: اگر شاخص کل در این هفته نتواند از سد مقاومت ها بگذرد با افزایش عرضه و وضعیت نوسانی مواجه شده و یک نوسان کم حجم را تا پایان سال شاهد خواهیم بود.

علی فراقی در پایان گفت: انتظار می‌رود معاملات این هفته بازار سرمایه از معاملات هفته قبل روان تر بوده و با افزایش حجم و ارزش معاملات روبرو باشیم.

منبع خبر : ایران اکونا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!