اقتصاد کلان

انتظار افزایش تقاضای بورس در هفته سوم اسفند ۱۴۰۱ – خبرگزاری مهر |

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، علی فراقی کارشناس بازار سرمایه درباره وضعیت این هفته معاملات بورس به مهر گفت: این هفته انتظار می‌رود تقاضا نسبت به عرضه افزایش یابد این نکته در معاملات چهارشنبه هفته گذشته بورس نیز مشهود بود. علی فراقی ادامه داد: این هفته مقاومت یک میلیون و ۹۰۰ تا ۲ میلیون …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، علی فراقی کارشناس بازار سرمایه درباره وضعیت این هفته معاملات بورس به مهر گفت: این هفته انتظار می‌رود تقاضا نسبت به عرضه افزایش یابد این نکته در معاملات چهارشنبه هفته گذشته بورس نیز مشهود بود.

علی فراقی ادامه داد: این هفته مقاومت یک میلیون و ۹۰۰ تا ۲ میلیون واحد برای شاخص کل بورس بسیار مهم بوده و در صورت عبور از این ناحیه مقاومتی شاهد تقاضای بسیار بالا برای عبور شاخص کل از ناحیه ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار واحد خواهیم بود.

این کارشناس بازار سرمایه افزود: اگر شاخص کل در این هفته نتواند از سد مقاومت ها بگذرد با افزایش عرضه و وضعیت نوسانی مواجه شده و یک نوسان کم حجم را تا پایان سال شاهد خواهیم بود.

علی فراقی در پایان گفت: انتظار می‌رود معاملات این هفته بازار سرمایه از معاملات هفته قبل روان تر بوده و با افزایش حجم و ارزش معاملات روبرو باشیم.

منبع خبر : خبرگزاری مهر

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!