اخبار اقتصادی و صنعتیپترو پالایش

امروز آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی شرکت نفت

به گزارش سرمایه ایرانی، متقاضیان ثبت‌نام آزمون استخدامی شرکت‌های تابعه وزارت نفت سال ۱۴۰۱ تا پایان امروز _پنجشنبه دهم فروردین‌ماه_ فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت‌نام خود در این آزمون اقدام کنند. مهلت ثبت‌نام در آزمون فوق چندین‌بار از سوی سازمان سنجش آموزش کشور تمدید شد و امروز، …

به گزارش سرمایه ایرانی، متقاضیان ثبت‌نام آزمون استخدامی شرکت‌های تابعه وزارت نفت سال ۱۴۰۱ تا پایان امروز _پنجشنبه دهم فروردین‌ماه_ فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت‌نام خود در این آزمون اقدام کنند.

مهلت ثبت‌نام در آزمون فوق چندین‌بار از سوی سازمان سنجش آموزش کشور تمدید شد و امروز، آخرین مهلت ثبت‌نام در این آزمون است. بر این اساس متقاضیان می‌توانند به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و برای ثبت‌نام اقدام کنند.

با توجه به اصلاحات اعلام‌شده، امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد شده است. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام اقدام کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا پایان مهلت ثبت‌نام _پنجشنبه دهم فروردین‌ماه_ نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

متقاضیان ثبت‌نام آزمون شرکت‌های تابعه وزارت نفت می‌توانند در مهلت مقرر و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون مذکور که حاوی اطلاعاتی از قبیل شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در آزمون، رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی مورد نیاز، محل خدمت و دیگر جزئیات است، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام کنند.

متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی شرکت‌های تابعه وزارت نفت، در صورت کسب نمره کتبی، لازم است در سایر مراحل استخدامی نظیر مصاحبه فنی- تخصصی و روان‌شناختی، گزینش شرکت کنند.

منبع خبر : سرمایه ایرانی

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!