اخبار اقتصادی و صنعتیغذا، دارو و کشاورزی

افزایش عرضه گوشت قرمز گرم به بازار

به گزارش سرمایه ایرانی، به نقل از سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، جبرئیل برادری به همراه شهیاد آبنار، قائم‌مقام معاون وزیر و مدیرکل دفتر بازرگانی داخلی کالاهای کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی، از بازار عمده توزیع گوشت میدان بهمن بازدید کردند. وی با اشاره به تلاش دولت برای تنظیم بازار این محصول پروتئینی افزود: به‌منظور رفاه حال …

به گزارش سرمایه ایرانی، به نقل از سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، جبرئیل برادری به همراه شهیاد آبنار، قائم‌مقام معاون وزیر و مدیرکل دفتر بازرگانی داخلی کالاهای کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی، از بازار عمده توزیع گوشت میدان بهمن بازدید کردند.

وی با اشاره به تلاش دولت برای تنظیم بازار این محصول پروتئینی افزود: به‌منظور رفاه حال شهروندان و سهولت دسترسی خریداران، با هماهنگی‌های به عمل آمده با استان‌های معین تامین‌کننده دام استان تهران، دام‌های مازاد بر نیاز مصرف به‌طور منظم تحت نظارت سازمان دامپزشکی وارد استان شده و در کشتارگاه‌های استان تهران کشتار و روزانه توزیع می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران اضافه کرد: این طرح از شش بهمن در غرفه‌های منتخب میدان بهمن آغاز شده و پس از اعمال ضوابط دامپزشکی و تحت نظارت‌های دقیق به‌طور مستقیم عرضه می‌شود.

وی درخصوص واحدهایی که شامل این طرح هستند، گفت: غرفه‌هایی که گوشت گرم داخلی کشتار روز را از این طریق عرضه می‌کنند با تایید اتحادیه‌های گوشت گوسفندی و گاوی بوده که با نصب بنر بر در واحد مشخص خواهند بود.

برادری تاکید کرد: همچنین با دستور وزارت جهاد کشاورزی، توزیع گوشت گرم وارداتی نیز در دستورکار قرار دارد که با این طرح‌ها قیمت شکسته خواهد شد.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!