اخبار اقتصادی و صنعتیاقتصاد کلان

افزایش تعداد بلیط هواپیما اربعین در روزهای آتی

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل از صدا و سیما، محمد محمدی بخش اظهار کرد: انجام سفرهای اربعین محدود به هشت شرکت اعلام شده نیست، بلکه سایر شرکت‌های هواپیمایی نیز درخواست‌هایی را اعلام کرده‌اند که در حال بررسی این درخواست‌ها هستیم. وی با بیان اینکه از امروز به مرور پایگاه‌های اینترنتی شرکت‌های هواپیمایی اقدام …

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل از صدا و سیما، محمد محمدی بخش اظهار کرد: انجام سفرهای اربعین محدود به هشت شرکت اعلام شده نیست، بلکه سایر شرکت‌های هواپیمایی نیز درخواست‌هایی را اعلام کرده‌اند که در حال بررسی این درخواست‌ها هستیم.

وی با بیان اینکه از امروز به مرور پایگاه‌های اینترنتی شرکت‌های هواپیمایی اقدام به فروش بلیت می‌کنند افزود: بیشترین درخواست در بازه زمانی ۸ تا ۱۵ شهریور در مسیر رفت خواهد بود و فروش به صورت پلکانی بوده و از ۲۰ فرودگاه کشورمان پروازها به مقاصد فرودگاه‌های نجف و بغداد انجام می‌شود.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به این سوال که چرا فقط سه درگاه فروش بجز پایگاه‌های اینترنتی شرکت‌های هواپیمایی برای بلیت‌های اربعین مشخص کرده‌اید، گفت: هر شرکت هواپیمایی که زیرساخت لازم را برای فروش نداشته باشد می‌تواند از طریق درگاه‌های مشخصی که با سازمان هواپیمایی کشوری قرارداد داشته و وثیقه لازم را تودیع کند، اقدام به فروش بلیت اربعین کند.

محمدی بخش همچنین در خصوص برقراری پروازهای مستقیم بین ایران و عربستان سعودی در آینده نزدیک گفت: قرار است یک جلسه با سازمان هواپیمایی عربستان سعودی درباره میزان پروازها و مقاصد پروازی در آینده نزدیک برگزار شود.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!