دسته بندی نشده

افتتاح ۱۹۶ پروژه با اعتبار ۲,۰۰۰ میلیارد تومان در کاشان

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، محمد شریف زارعی اظهار کرد: همزمان با ایام الله فجر، ۱۹۶ پروژه در حوزه‌های مختلف عمرانی، خدماتی با اعتبار حدود ۲,۰۰۰ میلیارد تومان افتتاح می‌شود. وی افزود: طرح‌های افتتاحی در حوزه‌های صنعت، کشاورزی، عمرانی، سلامت، آب و فاضلاب، راهداری، آموزش و منابع طبیعی است که زمینه اشتغال ۸۰۰ نفر …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، محمد شریف زارعی اظهار کرد: همزمان با ایام الله فجر، ۱۹۶ پروژه در حوزه‌های مختلف عمرانی، خدماتی با اعتبار حدود ۲,۰۰۰ میلیارد تومان افتتاح می‌شود.

وی افزود: طرح‌های افتتاحی در حوزه‌های صنعت، کشاورزی، عمرانی، سلامت، آب و فاضلاب، راهداری، آموزش و منابع طبیعی است که زمینه اشتغال ۸۰۰ نفر را فراهم می‌کند.

فرماندار ویژه کاشان با بیان اینکه همزمان با دهه فجر نمایشگاه دستاوردهای انقلاب، عرضه مستقیم کالا از جمله صنایع دستی و مشاغل خانگی بر پا شده است، گفت: این نمایشگاه در راستای تنظیم بازار و با هدف دسترسی آسان و تسهیلگری در معیشت مردم فراهم شده است.

زارعی شاخص‌ترین پروژه‌ی امسال را زیر گذر ورودی کاشان معرفی کرد و افزود: ابر پروژه شهر کاشان پروژه زیر گذر شهید سلیمانی است که با اعتبار ۴۰۰ میلیارد تومان در ایام الله فجر شاهد افتتاح و بهره‌برداری آن خواهیم بود.

وی با اشاره به واگذاری ۱,۴۶۰ قطعه زمین برای ساخت مسکن ملی کاشان گفت: الحاق ۵۰ هکتار زمین به محدوده شهری کاشان رقم خورد که به زودی عملیات اجرایی پنج هزار قطعه زمین برای ساخت مسکن ملی در کاشان به زمین می‌خورد.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!