اخبار اقتصادیاقتصاد کلان

افتتاح ۱۲ پروژه کلان کشور در سال جاری

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت راه و شهرسازی، خیرالله خادمی با اشاره به طرح راه آهن رشت – کاسپین، اظهار کرد: افتتاح خط ریلی رشت – کاسپین در اولویت دولت سیزدهم قرار دارد. وی از افتتاح ۱۲ پروژه کلان کشور در سال جاری خبر داد و افزود: دو طرح …

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت راه و شهرسازی، خیرالله خادمی با اشاره به طرح راه آهن رشت – کاسپین، اظهار کرد: افتتاح خط ریلی رشت – کاسپین در اولویت دولت سیزدهم قرار دارد.

وی از افتتاح ۱۲ پروژه کلان کشور در سال جاری خبر داد و افزود: دو طرح راه آهن رشت – کاسپین و تکمیل آزادراه رشت – قزوین جزو این ۱۲ پروژه افتتاحی است.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با بیان اینکه دریای شمال و جنوب با اجرای پروژه ریلی رشت – کاسپین به هم متصل می‌شود، گفت: تاکنون زیرسازی آن ۸۴ درصد پیشرفت داشته و انتظار می‌رود تا پایان بهار به مرحله بهره‌برداری برسد.

وی با اشاره به حساسیت‌های خط ریلی رشت – کاسپین، تصریح کرد: این طرح از حساسیت‌های خاصی برخوردار بوده و رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس جمهوری نسبت به اجرای آن تاکید ویژه دارند، برای اتمام و تکمیل طرح ریلی رشت – کاسپین، ۵۰۰ میلیارد تومان دیگر نیاز است.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!