دسته بندی نشده

افتتاح پارک طبیعت در بازار ارغوان اصفهان تا فجر ۱۴۰۲ / راه‌اندازی خط تولید آسفالت در همدان

سیدمحمد علی‌پورموسوی، رئیس شورای اسلامی شهر اهواز اظهار کرد: برای سال سوم شورای اسلامی شهر اهواز دو گذاره مهم مطرح می‌شود که نظر همه اعضای شورای اسلامی شهر است، اول اینکه با توجه به تغییراتی که ایجاد شده، نگاه شورا در سال جاری، انتقادی و نظارتی در همه زمینه‌های شهرداری و شهر اهواز است. وی …

سیدمحمد علی‌پورموسوی، رئیس شورای اسلامی شهر اهواز اظهار کرد: برای سال سوم شورای اسلامی شهر اهواز دو گذاره مهم مطرح می‌شود که نظر همه اعضای شورای اسلامی شهر است، اول اینکه با توجه به تغییراتی که ایجاد شده، نگاه شورا در سال جاری، انتقادی و نظارتی در همه زمینه‌های شهرداری و شهر اهواز است.

وی افزود: دومین گذاره که مطرح است لزوم انطباق نگاه مسئولان شهری، استانی و کشوری به اهواز با نگاهی است که امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری به اهواز دارند، به این صورت که اهواز شهری مهم، استراتژیک با منابع زمینی و زیرزمینی فروان و مردمی شجاع است، اگر این اتفاق رخ دهد، اقداماتی شایسته در شهر اهواز انجام می‌شود و از مشکلات ریز و درشتی که سال‌ها سبب آزار به شهر شده است، گذر خواهیم کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر اهواز ضمن تذکر به روابط‌عمومی و معاونت فرهنگی شهر اهواز برای انجام اقدامات مناسب برای اربعین گفت: با توجه به تغییراتی که ایجاد شده، نگاه شورا در سال جاری، انتقادی و نظارتی در همه زمینه‌های شهرداری و شهر اهواز است.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!