دسته بندی نشده

اعمال پاداش مدیریت مصرف برق برای مشترکان خانگی در چهارمحال‌وبختیاری

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق استان چهارمحال‌وبختیاری، مجید فرهزاد اظهار کرد: در راستای مدیریت پیک بار مصرف برق در استان چهار محال‌وبختیاری، ۳۸ میلیارد ریال به عنوان پاداش در قبوض برق مشترکان صرفه‌جو، اعمال شد. وی افزود: با مشارکت ۲۵ درصدی مشترکان برق خانگی استان در طرح …

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق استان چهارمحال‌وبختیاری، مجید فرهزاد اظهار کرد: در راستای مدیریت پیک بار مصرف برق در استان چهار محال‌وبختیاری، ۳۸ میلیارد ریال به عنوان پاداش در قبوض برق مشترکان صرفه‌جو، اعمال شد.

وی افزود: با مشارکت ۲۵ درصدی مشترکان برق خانگی استان در طرح سراسری پاداش ۲۰ برابری صرفه‌جویی مصرف برق، از ابتدای آغاز این طرح تا نیمه مردادماه سال جاری حدود ۳۸ میلیارد ریال به عنوان پاداش در قبوض مشترکان همکار در بخش خانگی، اعمال شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال‌وبختیاری خاطرنشان کرد: با همراهی مردم استان در بخش‌های مختلف خانگی، کشاورزی، تجاری، صنعتی و ادارات در زمینه مدیریت مصرف، بیش از ۵۰۰ هزار کیلووات ساعت در مصرف انرژی برق صرفه‌جویی شده است و در حال گذر موفق از پیک بار مصرف برق استان هستیم.

فرهزاد ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود در سایر بخش‌ها از قبیل صنعتی، کشاورزی و تجاری بیش از ۵۰ میلیارد ریال، به عنوان پاداش مشارکت در برنامه‌های مدیریت مصرف به مشترکان همکار این حوزه‌ها پرداخت شود، ضمن اینکه مقرر شده است برنامه مدیریت مصرف در حوزه ادارات نیز با کاهش مصرف برق از ساعت ۱۳:۰۰ به بعد تا پایان فصل گرما و پیک بار ادامه پیدا کند.

وی تصریح کرد: براساس طرح سراسری پاداش ۲۰ برابری مدیریت مصرف در بخش خانگی به ازای هر کیلووات ساعت صرفه‌جویی نسبت به مصرف سال گذشته تا ۲۰ برابر، پاداش در قبوض برق مشترکان به صورت بستانکاری اعمال می‌شود.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!