اخبار اقتصادی و صنعتیاقتصاد کلان

اعزام حجاج از ۲۱ فرودگاه کشور

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل از روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، حمیدرضا سیدی از میزبانی ۲۱ فرودگاه کشور در عملیات حج تمتع ۱۴۰۲ خبر داد. وی افزود: در حج تمتع امسال که از سوم خردادماه آغاز می‌شود، ۲۱ فرودگاه در اقصی‌نقاط کشور میزبان عملیات اعزام و پذیرش زائران بیت‌الله‌الحرام خواهند …

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل از روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، حمیدرضا سیدی از میزبانی ۲۱ فرودگاه کشور در عملیات حج تمتع ۱۴۰۲ خبر داد.

وی افزود: در حج تمتع امسال که از سوم خردادماه آغاز می‌شود، ۲۱ فرودگاه در اقصی‌نقاط کشور میزبان عملیات اعزام و پذیرش زائران بیت‌الله‌الحرام خواهند بود.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، با اعلام دو برابر شدن تعداد حجاج در سال جاری گفت: با توجه به لغو محدودیت‌های کرونایی و برداشته‌شدن محدودیت سنی، در حج تمتع سال جاری حدود ۸۸ هزار زائر و خدمه از فرودگاه‌های کشور عازم خانه خدا خواهند شد.

سیدی تصریح کرد: براساس نامه حج و زیارت، حدود ۶۲ هزار نفر از این زائران از ۲۰ فرودگاه استان‌ها و حدود ۲۵ هزار نفر نیز از تهران به سرزمین وحی مشرف می‌شوند.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!