دسته بندی نشده

از توسعه مؤسسات فرهنگی و قرآنی حمایت می‌کنیم

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، رضا عسکری امروز _سه‌شنبه بیست‌وسوم اسفند_ در جلسه شورای اسلامی شهر مراغه با بیان اینکه شورای اسلامی شهر پیشگام در حوزه فرهنگی، قرآنی است، اظهار کرد: توسعه شهری مستلزم توسعه همه‌جانبه شهر است و در این میان نباید از توسعه فرهنگ قرآنی که از افتخارات انقلاب اسلامی است، غافل …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، رضا عسکری امروز _سه‌شنبه بیست‌وسوم اسفند_ در جلسه شورای اسلامی شهر مراغه با بیان اینکه شورای اسلامی شهر پیشگام در حوزه فرهنگی، قرآنی است، اظهار کرد: توسعه شهری مستلزم توسعه همه‌جانبه شهر است و در این میان نباید از توسعه فرهنگ قرآنی که از افتخارات انقلاب اسلامی است، غافل ماند.

وی گفت: مؤسسه اباصالح، نماد خودباوری جوانان ایران اسلامی است که در منطقه‌ای محروم در شهر مراغه فعالیت می‌کند و با تحت پوشش قرار دادن ده‌ها هزار نفر جمعیت منطقه امیرکبیر، ظرفیت ارزشمند فرهنگی، قرآنی و آموزشی به شمار می‌رود.

وی از انتخاب شهردار مراغه به عنوان مدیر نمونه شهرستانی خبر داد و گفت: شهردار این شهر از سوی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه در سال ۱۴۰۱ انتخاب شد و در جلسه شورای اداری شهرستان مورد تجلیل قرار گرفت.

رئیس شورای اسلامی شهر مراغه ادامه داد: فعالیت چشمگیر، پیگیری همراه با صداقت و اهتمام در انجام وظایف نشان از حسن تدبیر، برنامه‌ریزی منسجم، سازماندهی مؤثر مدیریت ارزشمند محمد مقتومی شهردار مراغه است.

محمد مقتومی، شهردار مراغه نیز در این جلسه با تأکید بر لزوم استفاده از توان این مجموعه برای رونق فرهنگ قرآنی و آموزشی برای رشد و پویایی نونهالان و جوانان منطقه گفت: با هدف برداشتن گام‌های مؤثر برای توسعه فرهنگی در شهر این مؤسسه می‌تواند بازوی توانمند فرهنگی و آموزشی شهرداری باشد.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!