دسته بندی نشده

احداث بزرگترین پیاده‌راه اراک – سرمایه ایرانی

حسین زندیه‌وکیلی در گفتگویی با بیان اینکه سال ۱۴۰۱ اقدامات گسترده‌ای در سطح منطقه انجام شد، اظهار کرد: پیمانکارانی برای سنگ‌فرش و جدول‌گذاری انتخاب شدند، به رفع نقایص معابر پرداختند و بلوارهای شهدای دولت و قدس را سنگ‌فرش کردند. وی با بیان اینکه نیروهای امانی منطقه ۱۰۰ نیمکت و ۳۰۰ دال بتنی را در سطح …

حسین زندیه‌وکیلی در گفتگویی با بیان اینکه سال ۱۴۰۱ اقدامات گسترده‌ای در سطح منطقه انجام شد، اظهار کرد: پیمانکارانی برای سنگ‌فرش و جدول‌گذاری انتخاب شدند، به رفع نقایص معابر پرداختند و بلوارهای شهدای دولت و قدس را سنگ‌فرش کردند.

وی با بیان اینکه نیروهای امانی منطقه ۱۰۰ نیمکت و ۳۰۰ دال بتنی را در سطح منطقه نصب کرده‌اند، افزود: سال گذشته ۱۱ کیلومتر به مسیرهای دوچرخه‌سواری شهر افزوده شد.

شهردار منطقه یک اراک اضافه کرد: پارک تخصصی شطرنج و پارک تریال احداث شد و در اختیار شهروندان قرار گرفت و پارک دیدار در انتهای بلواری شهدای دولت نیز در دست احداث است.

زندیه‌وکیلی با تاکید بر اینکه ساختمان‌های نیمه‌تمامی در سطح منطقه وجود دارد که در نظر داریم آنها را تکمیل کنیم، تصریح کرد: توسعه مسیر کف‌فرش بلوار شهدای دولت از دیگر اولویت‌های منطقه است، نظر داریم ضلع شرقی این بلوار را به پیاده‌رو تبدیل کنیم که این طرح مورد استقبال شهروندان نیز قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه در صدد هستیم در بلوار ورزش، مسیر سبز زندگی مخصوص پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری ایجاد کنیم، گفت: معاون شهرسازی با همکاری مشاور در حال طراحی این پل است و در صورت تکمیل طرح، عملیات اجرایی آن آغاز و بزرگترین پیاده‌راه اراک از پارک شهدای گمنام تا نوار جنگلی الهیه به طول ۱۴۰۰ متر و عرض ۳۰ متر احداث خواهد شد.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!