دسته بندی نشده

اجرای طرح محله به محله در ۲۶ نقطه شهر سیرجان

حسن خدامی‌پور در گفتگویی اظهار کرد: اقدامات و فعالیت‌های گسترده شهرداری سیرجان در حوزه عمرانی و فرهنگی با جدیت و تلاش بیشتری در حال انجام است که بخشی از آن در آستانه نوروز برای استفاده شهروندان و مسافران به بهره‌برداری می‌رسد. وی افزود: با توجه به اینکه مجموعه شورا و شهرداری امسال با مشکلاتی مواجه …

حسن خدامی‌پور در گفتگویی اظهار کرد: اقدامات و فعالیت‌های گسترده شهرداری سیرجان در حوزه عمرانی و فرهنگی با جدیت و تلاش بیشتری در حال انجام است که بخشی از آن در آستانه نوروز برای استفاده شهروندان و مسافران به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: با توجه به اینکه مجموعه شورا و شهرداری امسال با مشکلاتی مواجه بودند، مجموعه مدیریت شهری با برنامه‌ریزی دقیق و منظم فعالیت‌ها و خدمات خود را به صورت شبانه‌روزی انجام داده است تا در ایام نوروز حتی‌الامکان شهروندان بتوانند از آنها استفاده کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر سیرجان با اشاره به بهره‌برداری از فاز یک بلوار شیراز و انعقاد تفاهم‌نامه شهرداری سیرجان با گل‌گهر برای آسفالت معابر سطح شهر تصریح کرد: طرح‌هایی همچون مجموعه آبی دلفین با همکاری شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر و فاز دوم بلوار شیراز در حال انجام است و مشکل آسفالت سیرجان نیز با همکاری و انعقاد تفاهم‌نامه با گل‌گهر رفع خواهد شد.

وی با بیان اینکه چند مجموعه فرهنگی به‌نام گذر خانواده، گذر شهروند، گذر غذا، روشنایی پارک فردوسی (۱۷ شهریور) و پارک مسافر و بعضی از معابر در حال انجام است، افزود: گذر خانواده و پارک واقع در شرق پارک بانوان در ایام نوروز ماه افتتاح می‌شود.

خدامی‌پور با بیان اینکه بعضی از پروژه‌ها در ایام نوروز ۱۴۰۲ به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: طرح محله به محله در ۲۶ نقطه از شهر اجرا می‌شود و احداث پارک مسافر شماره دو که همزمان با روز درختکاری کلنگ آن به زمین خورد نیز در دستور کار قرار دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر سیرجان با بیان اینکه مسئولان باید در مسیر شهدا گام بردارند، گفت: شهدا جان خود را در طبق اخلاص قرار دادند و برای ادای دین به اسلام، خون خود را نثار وطن کرده‌اند.

خدامی‌پور تصریح کرد: همه مسئولان باید وظیفه خود را به درستی انجام دهند تا شرمنده شهدا نباشند.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!