اخبار اقتصادی و صنعتیاقتصاد کلان

آماده سازی اراضی مسکن ملی به شهرستان‌ها واگذار شد

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، پس از طرح چالش‌ها و مشکلات پیشبرد طرح نهضت ملی مسکن توسط فرمانداران در جلسه گردهمایی فرمانداران که در تاریخ ۲۵ مردادماه برگزار شد، با دستور استاندار اصفهان جلسه ویژه شورای مسکن استان با حضور معاون هماهنگی امور …

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، پس از طرح چالش‌ها و مشکلات پیشبرد طرح نهضت ملی مسکن توسط فرمانداران در جلسه گردهمایی فرمانداران که در تاریخ ۲۵ مردادماه برگزار شد، با دستور استاندار اصفهان جلسه ویژه شورای مسکن استان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیرکل راه و شهرسازی استان و فرمانداران استان در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.

در حاشیه این جلسه مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان، اظهار کرد: در این جلسه مسائل عمده‌ای که فرمانداران در پیشبرد طرح نهضت ملی مسکن با آن مواجه هستند مطرح شد و مورد رسیدگی قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از طرح مسائل اولیه مشخص شد عمده مسائل شهرستان‌ها به آماده سازی و الحاق زمین به محدوده شهری برمی‌گردد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: در این راستا مقرر شد با اولویت شهرداری‌ها و بنیاد مسکن آماده‌سازی اراضی انجام شود.

زینلیان ادامه داد: برای رفع اختلاف نظر قیمت اراضی بین شهرداری‌ها و اداره کل راه و شهرسازی نیز مقرر شد تصمیم‌گیری در خصوص نحوه و قیمت قرارداد آماده‌سازی زمین بین اداره کل راه و شهرسازی و شهرداری‌ها واگذار و اختیار تصمیم‌گیری در این خصوص به شورای مسکن شهرستان‌ها تفویض شود.

وی تصریح کرد: با این مصوبه در شهرستان با محوریت فرمانداران این موضوع جمع بندی می‌شود و نیاز به طرح در استان و صرف زمان نیست.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!