دسته بندی نشده

آغاز ترمیم و روکش آسفالت معابر اصلی و فرعی محله سجاد در منطقه ۱۱ اصفهان

حسن محمدحسینی در گفتگویی، اظهار کرد: عملیات اجرایی روکش و ترمیم آسفالت معابر محله سجاد منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان با تخصیص اعتباری به ارزش ۱۰ میلیارد ریال آغاز شده است. وی افزود: عملیات عمرانی تنها در کالبد فیزیکی زندگی شهروندان اثرگذار نیست، بلکه این اقدامات مدیریت شهری نقش مؤثری در افزایش رضایت‌مندی و ارتقای آستانه …

حسن محمدحسینی در گفتگویی، اظهار کرد: عملیات اجرایی روکش و ترمیم آسفالت معابر محله سجاد منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان با تخصیص اعتباری به ارزش ۱۰ میلیارد ریال آغاز شده است.

وی افزود: عملیات عمرانی تنها در کالبد فیزیکی زندگی شهروندان اثرگذار نیست، بلکه این اقدامات مدیریت شهری نقش مؤثری در افزایش رضایت‌مندی و ارتقای آستانه تاب‌آوری جامعه خواهد داشت.

مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان تصریح کرد: بر همین اساس امروزه نقش مجموعه شهرداری‌ها در کیفیت زندگی شهروندان پررنگ ارزیابی می‌شود، زیرا کم‌کاری‌های آن‌ها بر گسترش نارضایتی شهروندان از شرایط دامن زده است و فعالیت ثمربخش آن‌ها می‌تواند به جوشش انرژی مثبت در جامعه تبدیل شود.

وی با اشاره به مطالبه وضعیت نابسامان آسفالت معابر توسط شهروندان گفت: حفاری‌های شرکت‌های خدمات‌رسان یکی از دلایل مشکلات آسفالت معابر سطح شهر است که در راستای تأمین آرامش و آسایش شهروندان، ارتقای کیفی معابر و بهبود تردد، سیما و منظر شهری را با هدف خدمت‌رسانی شایسته به شهروندان در دستور کار قرار داده‌ایم.

محمدحسینی با بیان اینکه برای تسهیل در تردد وسایل نقلیه، عملیات لکه‌گیری آسفالت به‌طور مستمر و پراکنده در معابر اصلی و فرعی منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان در حال انجام است، ادامه داد: از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود شهرداری برای بهسازی و زیباسازی استفاده خواهد شد.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!