اقتصاد کلان

آغاز تحویل پیش از موعد خودروهای سامانه یک‌پارچه

به گزارش سرمایه ایرانی، کیانوش پورمجیب در حاشیه تحویل خودروهای ثبت نامی در سامانه یک پارچه تخصیص خودرو با اعلام اینکه از ابتدای امسال تا هفتم اردیبهشت، بیش از ۸۰ درصد رشد تولید نسبت به مدت مشابه سال گذشته محقق شده است، اظهار کرد: مطابق اعلام قبلی، ایران خودرو تا دهم اردیبهشت‌ماه نزدیک به سه …

به گزارش سرمایه ایرانی، کیانوش پورمجیب در حاشیه تحویل خودروهای ثبت نامی در سامانه یک پارچه تخصیص خودرو با اعلام اینکه از ابتدای امسال تا هفتم اردیبهشت، بیش از ۸۰ درصد رشد تولید نسبت به مدت مشابه سال گذشته محقق شده است، اظهار کرد: مطابق اعلام قبلی، ایران خودرو تا دهم اردیبهشت‌ماه نزدیک به سه هزار دستگاه خودرو در طرح جامع سامانه یک پارچه وزارت صمت تحویل مشتریان می‌داد که امروز این رقم به شش هزار دستگاه رسیده است.

قائم مقام تأمین و تولید گروه صنعتی ایران خودرو افزود: از ابتدای امسال تا هفتم اردیبهشت‌ماه بیش از ۴۲ هزار از انواع محصولات گروه صنعتی ایران خودرو تولید شد که این افزایش سبب ایجاد شرایط تحویل زودتر از موعد خودروهای ثبت نامی در سامانه یک پارچه تخصیص خودرو شد.

وی با تاکید بر اینکه مشتریان از طریق پیامک از زمان تحویل خودروها مطلع خواهند شد، گفت: با توجه به اقدامات ایران خودرو در افزایش تولید، آمادگی برای تحویل سریع‌تر خودروها وجود دارد و مشتریان نگرانی از این بابت نداشته باشند.

پورمجیب در مورد خودروهای به فروش رفته با موعد تحویل سال آینده گفت: وزارت صمت اعلام کرد که مشتریان از طریق ورود به سامانه یک پارچه نسبت به تبدیل خودروهایی که در سال جاری امکان تحویل آنان وجود دارد اقدام کنند تا ایران خودرو مطابق با ظرفیت‌های تولید نسبت به تغییر در زمان تحویل اقدام کند.

وی ضمن قدردانی از حسن اعتماد مشتریان به محصولات گروه صنعتی ایران خودرو خاطرنشان کرد: در سال جاری تولید ۹۰۰ هزار دستگاه خودرو هدف گذاری شده است و محصولات جدید از جمله ری را نیز در نیمه دوم سال به سبد تولیدات ایران خودرو افزوده خواهد شد.

به گفته پورمجیب در هفته گذشته ۲۵ هزار دستگاه از محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو قابل عرضه به مشتریان بوده و در هفته جاری نیز ۲۵ هزار دستگاه خودرو قابل عرضه خواهد بود که مجموع آن طی دو هفته به ۵۰ هزار دستگاه خواهد رسید.

منبع: فارس

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!