دسته بندی نشده

آتش سوزی برج ۱۶ طبقه در کرج اطفا شد

محمد یساولی در گفتگویی در خصوص آتش سوزی یک‌برج در چهارراه طالقانی کرج، اظهار کرد: این حادثه ساعت ۱:۲۲۲ بامداد گذشته توسط تماس شهروندان به گوش سازمان آتش نشانانی کرج رسید. وی با بیان اینکه حریق در طبقه ۱۶ یک برج رخ داده است، اضافه کرد: نظریات کارشناسی به منظور بررسی علت وقوع حادثه و …

محمد یساولی در گفتگویی در خصوص آتش سوزی یک‌برج در چهارراه طالقانی کرج، اظهار کرد: این حادثه ساعت ۱:۲۲۲ بامداد گذشته توسط تماس شهروندان به گوش سازمان آتش نشانانی کرج رسید.

وی با بیان اینکه حریق در طبقه ۱۶ یک برج رخ داده است، اضافه کرد: نظریات کارشناسی به منظور بررسی علت وقوع حادثه و میزان خسارت در حال انجام است.

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری کرج در بخش دیگری از اعزام نیروهای آتش نشانی به محل حادثه بلافاصله پس از اعلام خبر داد و یادآور شد: تمام تلاش اولیه به منظور جلوگیری از عدم سرایت آتش به دیگر نقاط ساختمان بود که خوشبختانه محقق شد.

یساولی با اشاره به اینکه ایمن سازی محل پس از اطفای حریق به صورت دقیق انجام شد، اضافه کرد: امداد رسانی به این حادثه با حضور ۵۰ نیروی عملیاتی و ۱۵ دستگاه خودروی امدادی انجام شد که در این میان ۳ نفر از آتش نشان در حین عملیات اطفا دچار مصدومیت شدند.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!